Takip Et

Love With Flaws

Dizi, yakışıklı erkeklerden nefret eden bir kadın ile insanların görünümlerine takıntılı olan bir adamın etrafında dönmektedir.
Özet
Seoyeon, yakışıklılardan hoşlanmıyor. Yakışıklı erkeklerin her zaman kötü olduğu konusuna kendini inandırmış bir durumda. Kendisinin üç tane yakışıklı erkek kardeşi var, başına hepsi bela...
Olumlu
 • Bölümler çok uzun değil, baymıyor.
 • Oyunculukları başarılı.
 • Komik, kafa dağıtmak için ideal.
Olumsuz
 • Başrollere ayrılan zaman çok fazla, diğer rolleri görmek istiyor insan.
 • Yanlış anlaşılmalar bir türlü düzeltilmiyor, bıktırıcı.
8.3
Baya İyi
Konu - 8
Oyunculuk - 9
Süre - 8

Love with flaws dizi incelemesi

 

Öncelikle girişi dizinin oyuncularından olan Cha in ha‘yı anarak yapmak istedim. Kendisi dizi henüz yeni yayınlanmaktayken 3 Aralık tarihinde evinde menajeri tarafından ölü bulundu. Huzur içinde yatsın.

Dizi tamamen insanların birbirini yanlış anlamasıyla dolu, diziyi komik yapan en büyük etken de bu.

Başrolleri  Ahn Jaehyun (dizide Lee Kangwoo)  ve Oh Yeonseo (dizide Joo Seoyeon) paylaşıyor. İkili Ortaokul arkadaşı, yıllar sonra karşılaşıyorlar ve her şey Kangwoo’nun intikam alma isteğiyle gelişiyor. Kendisi küçükken Seoyeon’a aşkını itiraf ediyor ancak Seoyeon ise onu reddediyor, sebepleri var..

Kangwoo da ünlü ve zengin bir ailenin çocuğu. Çocukluk aşkı Seoyeon’un kendisinde bıraktığı hisleri atlatamamış durumda. Reddedilişinin ardından gezide yaşadığı talihsiz olay, arkadaşları arasında anılış şeklini de değiştiriyor. Bu da insanlara olan yaklaşımını etkiliyor. Yıllar sonra kısa süre için Güney Kore’ye dönüyor ve annes ile büyükannesinin baskısıyla işe başlıyor, görücü randevulara çıkıyor. Ancak aslında yapmak istediği şeyler tamamen farklı.

Seoyeon yakışıklı erkeklere güveni olmayan bir kadın. Yakışıklı erkeklerin güvenilmez olduğunu düşünmesindeki en büyük etkisi ile üç erkek kardeşinin olması… Burada Seoyeon ablamızı suçlayamayız, izlerseniz dizinin daha ilk dakikalarında bunu anlayacaksınız. Kendisi lisede, sözleşmeli bir beden eğitimi öğretmeni, öğrencileri için elinden gelen her şeyi yapacak azimde.

 

Yan rollere gelecek olursak, Seoyeon’un üç erkek kardeşi var demiştik, ikisi kendisinden büyük, biri küçük ve Seoyeon’un öğretmenlik yaptığı okulda öğrenci, üstelik çıkış yapması planlanan bir grupta stajyer. Üçü de can yakan erkeklere birer örnek.

32 bölümden oluşmakta, bölümler ise 30-35 dakika uzunluğunda. Sıkıldıkça açıp izlenebilir. Eğlenceli ve kafa dağıtmaya birebir.

Diziyle ilgili söyleyeceğim birkaç olumsuz şey ise, yan rolleri daha çok görmek istedim sürekli, fazla onların hayatına giremedik.

 

İncelemeyi Sevdin mi?
 • Mükemmel
 • Bayıldım
 • İdare Eder
 • Ne Alaka
 • Berbat
 • Yuh Artık!

Bu İnceleme Sizin İçin Yararlı Oldu Mu?

8 0

yorum yap

* zorunlu

HTML etiketler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.